Návrh bez názvu
MŮJ PŘÍBĚH

Žiju svůj život naplno tak, aby byl plný dobrodružství a svobody. Snažím se přijímat nové příležitosti a výzvy, které se mi v životě objeví. Jednoduše dělám v životě to, co mě baví a z čeho mám radost.

Miluju cestování, a proto spoustu času trávím právě na cestách. Baví mě poznávat nové země, objevovat nová místa a také jinou kulturu. Také proto jsem využila svých studentských možností a vyrazila na půl roku do slunného Španělska. S batůžkem jsem strávila půlku léta v Kolumbii. Podívala jsem se do spousty evropských zemích a viděla jsem, i jak moc odlišný může být život, přestože je to kousek opodál. 

Návrh bez názvu
NA CESTÁCH SE MI ALE NEJVÍCE LÍBÍ TO, ŽE PROŽÍVÁME KAŽDÝ OKAMŽIK NAPLNO.
ŽIJEME TADY A TEĎ

Cestování mi dalo spoustu zkušeností a naučilo mě hodně věcí. Právě na cestách člověk lépe poznává sám sebe a naučí se také být sám se sebou, což považuji za důležité. Takto jsem se to naučila a stále  učím i já. To, že jsem sama na vlastní kůži zažila věci, o kterých jsem do té doby jen slyšela nebo se učila ve škole, mi dalo do života neuvěřitelně mnoho. Dostala jsem příležitost si vytvořit vlastní pohled a názor.

I to bylo jednou z věcí, proč jsem se rozhodla inspirovat další lidi k tomu, aby sami sobě dovolili žít takový život, jaký chtějí. Pomáhám mladým lidem využívat všechny ty možnosti, které v dnešní době máme, aby se také odhodlali vyrazit do světa a podívat se na život i z jiného úhlu.

Sama se na své cestě neustále učím, procházím různými kurzy a už mnoho let se zabývám osobním rozvojem. Neustále tedy na sobě pracuju a jsem za to moc vděčná.

Na svém blogu píšu o životě v jiných zemích, o tom, jak se i vy můžete podívat do neznáma za pár korun, ale také o tom, co vám život může přinést, když mu sami půjdete vstříc. Dávám do článků spoustu tipů, kam se podívat, jak můžete cestovat třeba jako studenti bez peněz a jaké jsou vlastně v dnešní době příležitosti, které můžete využít, když chcete něco více než dva týdny v zahraničí.

Mým velkým snem je žít takový život, na kterém budu pracovat především sama na sobě a budu v něm mít svobodu. Svobodu se podívat kdykoliv a kamkoliv a ukázat vám tu cestu.

Návrh bez názvu
JEŠTĚ PŘED PÁR LETY BYLO VŠE JINAK

O životě, který teď žiju, jsem před pár lety jen snila. Byla jsem studentka bez peněz a o nějakém spontánním dobrodružném cestování jsem si mohla nechat jen zdát. Nevěděla jsem, co bych v životě chtěla dělat a neuměla jsem se zkrátka najít. U ničeho jsem dlouho nevydržela.

Měla jsem spoustu snů, ale přišly mi nesplnitelné. Viděla jsem okolo sebe lidi s neuvěřitelnými příběhy, ale jen jsem je s obdivem sledovala. Nikdy mě nenapadlo, že bych takový příběh mohla mít i já.

Návrh bez názvu
PRVNÍ KROK Z KOMFORTNÍ ZÓNY

Jednoho dne jsem se rozhodla vykročit ven ze své komfortní zóny a šla na jednu přednášku. Poznala jsem člověka, díky kterému jsem se naučila dělat v životě rozhodnutí, která doopravdy chci. Začala jsem postupně dělat všechny ty věci, které jsem vždy dělat chtěla, ale nikdy jsem s nimi nezačala. Krok po kroku jsem tedy začala na sobě pracovat a investovat čas do sebe.

Postupem času, kdy jsem zjišťovala, co bych vlastně chtěla, jsem si prošla různými zkušenostmi, kurzy a pracemi, a to i těmi, kudy cesta nevedla. I díky nim jsem se však dostala na tu správnou cestu, na tu svou. Začala jsem chodit na vysokou školu, a přestože jsem na ni moc nechtěla, rozhodla jsem se to zkusit a díky tomu se mi naskytly nové životní příležitosti, jako třeba vyzkoušet si žít v zahraničí.

Rok 2014 byl pro mě zlomový. Aktivně jsem se začala zabývat osobním rozvojem a následně i prací s lidmi. Cestování, které miluju, je pro mě nástrojem pro posunutí svých hranic, sebepoznání a vytvoření si vlastního názoru a nadhledu na život. Přestože se i já pořád posouvám a učím, rozhodla jsem se začít předávat to, co jsem se doposud naučila a co jsem pochopila, i ostatním. 

Návrh bez názvu
PRÁVĚ TEĎ PŘIŠEL TEN SPRÁVNÝ ČAS DÁT TOMU FORMU. CHCI SVOU CESTU SDÍLET S VÁMI, PROTOŽE VĚŘÍM, ŽE TO MŮŽE POMOCI NĚKOMU, KÝM JSEM BYLA PŘED LETY JÁ SAMA.
Návrh bez názvu (2)