Návrh bez názvu

Jižní Amerika prozatím nepatří k běžným turistickým cílům, proto si stále zachovává svou „divokost“, která mnohé cestovatele láká. Naplánovat cestu do Kolumbie bez cestovky pro některé může být složité, ale určitě to stojí za to. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale hlavně budete pánem svého času.

Před pár dny jsem se vrátila po měsíčním putování Kolumbií a otázku, JAKÝ JE VLASTNĚ ŽIVOT V KOLUMBII?, dostávám asi úplně nejčastěji. Přestože dnes všichni žijeme v době, kdy si můžeme cokoliv zjistit, jsou takové informace o životě v různých zemí přece jen nepřesné a neúplné.

Zrovna před pár týdny jsem se vrátila po měsíčním putování po Kolumbii. Prošla jsem deštný prales, vyzkoušela jsem bahenní koupel v sopce, projela ostrůvky v Karibiku a viděla i džungli velkoměsta. Je velká škoda, že tak krásná země jako Kolumbie, která toho má tolik co nabídnout, nepatří do oblíbených destinací turistů z důvodu její minulosti.

Jižní Amerika taková, jakou ji známe dnes, má hluboké kořeny v počátku kolonizace. Problémy se zachováním místního jedinečného ekosystému tady nebyly pouze v současnosti, ale jsou tam už od 16. století, kdy zde probíhala obrovská migrace obyvatel. 

Ahoj, já jsem Pavlína

Jsem cestovatelka tělem i duší, ráda poznávám nová místa, lidi a taky jinou kulturu. Projela jsem si na vlastní pěst už pár zemí, studovala jsem půl roku ve Španělsku a třeba minulý rok jsem více než měsíc strávila na cestách v Kolumbii. Do světa mě to táhne hlavně za dobrodružstvím a vystoupením ze stereotypu. Láká mě navštívit země, které nejsou zrovna turistickými destinacemi. V mých článcích se s vámi podělím o své zkušenost, příběhy z cest a tipy, kam se třeba můžete vydat.

cropped-Navrh-bez-nazvu.png

Zážitky z cest