Návrh bez názvu

Ostrov věčného jara plný pestrobarevných květin, vodopádů a pralesů. To je MADEIRA. Portugalský ostrov s obrovskou rozmanitostí druhů v Atlantiku. Láká tě se podívat na tento ráj na Zemi? V článku najdeš potřebné informace o tomto ostrově, abys mohl vyrazit na svou cestu. 

Kanárské ostrovy jsou oblíbenou destinací cestovatelů. Jsou dobře dostupné a zároveň exotické. Lanzarote je výjimečný ostrov, kde si připadáte jako na jiné planetě. Chystáte se tam na dovolenou? V článku se dozvíte užitečné tipy a rady na cestu.

Jižní Amerika prozatím nepatří k běžným turistickým cílům, proto si stále zachovává svou „divokost“, která mnohé cestovatele láká. Naplánovat cestu do Kolumbie bez cestovky pro některé může být složité, ale určitě to stojí za to. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale hlavně budete pánem svého času.

Poslední dobou mě mnohem více lákají neznámé země, kam tolik turistů a cestovatelů zrovna nejezdí. To je jeden z důvodů, proč jsem vydala do Kolumbie. Po měsíčním putování jsem zpět a otázku, JAKÝ JE ŽIVOT V KOLUMBII ,dostávám asi nejčastěji. Je o lidech, o rozdílných návycích a o tom, co mě to naučilo. Snad vám těchto pár řádku Kolumbii alespoň trochu přiblíží.

Ve shonu studentského života před státnicemi se našlo pár volných dnů, které jsem se rozhodla procestovat na Kanárských ostrovech. Přestože nebylo tolik času, kolik bych chtěla, i tak se mi povedlo je prožít neuvěřitelným dobrodružstvím, které začíná v baru ve Vídni, kde jsem strávila noc, protože letadlo letělo až v 6 ráno.

Navštívit zemi, která není přehlcená novodobým turismem je dnes už něco výjimečného, ale ne nemožného. Právě Albánie nabízí nedotčenou a zachovanou kulturu a mnoho přírodních krás. Od začínajících Alp, přes ledovcová jezera až ke krásným plážím s azurovým mořem. Pokud vás láká jet někam, kam zrovna moc lidí nejezdí, máte jedinečnou příležitost. 

Ibiza je tajuplný ostrov, na kterém se člověk cítí jako v Karibiku, je obklopen skvělou atmosférou a v hlavní sezoně je to jeden nekončící večírek. Kromě toho tam jsou  neuvěřitelné přírodní krásy a kouzelné západy slunce. Obvykle to není zrovna levná lokalita, ale všechno jde, když se chce! Takže pokud chcete jet na Ibizu za málo peněz, pokračujte ve čtení dále.

Ahoj, já jsem Pavlína

Jsem cestovatelka tělem i duší, ráda poznávám nová místa, lidi a taky jinou kulturu. Projela jsem si na vlastní pěst už pár zemí, studovala jsem půl roku ve Španělsku a třeba minulý rok jsem více než měsíc strávila na cestách v Kolumbii. Do světa mě to táhne hlavně za dobrodružstvím a vystoupením ze stereotypu. Láká mě navštívit země, které nejsou zrovna turistickými destinacemi. V mých článcích se s vámi podělím o své zkušenost, příběhy z cest a tipy, kam se třeba můžete vydat.

cropped-Navrh-bez-nazvu.png

Zážitky z cest