Návrh bez názvu
JAK SPOLU SOUVISÍ CESTOVÁNÍ A OSOBNÍ ROZVOJ?
Člověk se s časem vyvíjí, ať už je kdekoliv. Na cestách, kdy poznává nejen nová místa, ale kulturu, lidi a především život v cizích zemích, tak se neustále učí. Získává nové zkušenosti a nadhled do života a tak se po malých krůčcích posouvá dál.

 

Při cestování prožíváme každou minutu právě TADY A TEĎ, a to  nám dává ten pocit, že DOOPRAVDY ŽIJEME. 

 

Chce to odvahu vystoupit ze své komfortní zóny, abychom se něco nového naučili a zažili. Právě k tomu jsem vytvořila tuto stránku. Sama jsem na tom stejně jako vy. Poznávám svět, neustále se  něco nového učím o světě i o sobě.

 

 Nějakou dobu mi trvalo, než jsem se naučila být SAMA ZA SEBE a pomohlo mi v tom hlavně cestování. Možná si někdo myslí, že lidé cestováním jen od něčeho utíkají, ale pravdou je, že právě tím získáváte to, co lidé často hledají, ale když stojí na místě, tak to nenajdou. 

 

Už jsem kousek své cesty ušla a ráda bych vám předala to, co jsem se doposud naučila. Občas to je chce JEN SE ROZHODNOUT.
cropped-Navrh-bez-nazvu.png
BLOG

Inspirace, motivace a zážitky z cest, kterými se můžete nechat inspirovat, můžou vám pomoct v těžkých chvílích, kterých na cestách nebylo málo a ještě se třeba i pobavíte u mých příběhů  nejen z cest a při povídání o všem možném a nemožném.

O MINIMALISMU -speciálně pro bordeláře na cestách

Paradoxně jsem se minimalismu naučila během svých cest, kdy jsem s sebou vždy tahala všechno možné harampádí, které jsem nikdy nepoužila, někdy ještě ke všemu ztratila. Tímto článkem se s vámi podělím o svou zkušenost, která vám může pomoci na vašich cestách.

IBIZA LOW COST -poprvé na Ibize

Tajuplný ostrov, na kterém si cítíte jako v Karibiku, který je obklopen neuvěřitelnými přírodními krásami, jedinečným nočním životem a plný skvělých lidí. Ta úžasná atmosféra se těžce popisuje slovy, ale mohu říct, že jsem si Ibizu zamilovala na první pohled.

3 NÁVYKY PRO LEPŠÍ ŽIVOT

Každý den je plný nových příležitostí. Je jen na vás, co budete dělat a jak ho prožijete. Každý z nás má určité návyky, které v průběhu dne dělá. Právě tyto činnosti usměrňují váš den, týden, měsíc až nakonec samotný život. Přináším vám 3 návyky, které jsem si za poslední rok udělala a hodně mi pomohly.

AYAHUASCA- příběh o šamanském rituálu

Šamanské rituály dnes již není nic tajného a skrývaného. Lidé čím dám tím více vyhledávají kontakt a spojení s přírodou, a to hlavně v posledních letech. Abyste se zúčastnili rituálu nemusíte jezdit do deštných pralesů, protože v dnešní době je možné jej navštívit třeba i u nás v Česku.

DOBRODRUŽSTVÍ NA TENERIFE

Ve shonu studentského života před státnicemi se našlo pár volných dnů, které jsem se rozhodla procestovat na Kanárských ostrovech. Přestože nebylo tolik času, kolik bych chtěla, i tak se mi povedlo je prožít neuvěřitelným dobrodružstvím, které začíná v baru ve Vídni, kde jsem strávila noc, protože letadlo letělo až v 6 ráno.