Návrh bez názvu

Kanárské ostrovy jsou oblíbenou destinací cestovatelů. Jsou dobře dostupné a zároveň exotické. Lanzarote je výjimečný ostrov, kde si připadáte jako na jiné planetě. Chystáte se tam na dovolenou? V článku se dozvíte užitečné tipy a rady na cestu.

Kanárské ostrovy sopečného původu v sobě skrývají mnohem více než měsíční krajinu a jedinečnou přírodu. Jejich jeskyně byly úložištěm mumií a najdeme tam i kamenné pyramidy. Další zajímavosti se dočtete v článku.

Ve shonu studentského života před státnicemi se našlo pár volných dnů, které jsem se rozhodla procestovat na Kanárských ostrovech. Přestože nebylo tolik času, kolik bych chtěla, i tak se mi povedlo je prožít neuvěřitelným dobrodružstvím, které začíná v baru ve Vídni, kde jsem strávila noc, protože letadlo letělo až v 6 ráno.

Ahoj, já jsem Pavlína

Jsem cestovatelka tělem i duší, ráda poznávám nová místa, lidi a taky jinou kulturu. Projela jsem si na vlastní pěst už pár zemí, studovala jsem půl roku ve Španělsku a třeba minulý rok jsem více než měsíc strávila na cestách v Kolumbii. Do světa mě to táhne hlavně za dobrodružstvím a vystoupením ze stereotypu. Láká mě navštívit země, které nejsou zrovna turistickými destinacemi. V mých článcích se s vámi podělím o své zkušenost, příběhy z cest a tipy, kam se třeba můžete vydat.

cropped-Navrh-bez-nazvu.png

Zážitky z cest