Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Tento ebook mi rozhodně rozšířil obzory ohledně možností, jak vycestovat do zahraničí. Před jeho přečtením jsem měla jen obecné informace a netušila jsem, že je tolik různých možností, jak se do zahraničí podívat. Stačí si jen vybrat, funguje totiž jako skvělá inspirace. Velmi oceňuji, že jsem se mohla seznámit s tolika možnostmi. Velkým přínosem jsou rozhovory s lidmi, kteří sdílí své zkušenosti a zážitky z cest. K e-booku se budu ráda vracet pro inspiraci pro mé budoucí cesty. 
Veronika
Obsáhlá elektronická kniha "Kompletní průvodce pro STUDIUM V ZAHRANIČÍ" je skvělým uceleným průvodcem pro ty, kdo mají chuť a touhu zkusit si život v zahraničí bez toho, aby museli mít předem hromadu peněz. Je plná skutečně odžitých zážitků, které si můžete přečíst v rozhovorech s účastníky jednotlivých studijních programů. Myslím, že tento průvodce je skvělou investicí pro všechny studenty a mladé lidi, kteří mají touhu nasbírat zahraniční zkušenosti a využít možností, které se nabízí. 
Díky tomuto ebooku mám mnohem větší povědomí o možnostech, které se lidem nabízí. Kdybych měla tuto příručku v době mého studia, ulehčilo by mi to na zahraničních pobytech mnoho času a vyhnula bych se mnoha překážkám. Zkrátka bych věděla, co mám dělat a co všechno mohu využít ať už jako student, nebo jako prostý člověk. Po přečtení tohoto ebooku uvažuju, že se ještě někam takto podívám. Nezáleží na penězích, ani na všech věcech, které nás doma drží, záleží na tom, kam nás to táhne a nikdy není pozdě na to si splnit naše sny.
Anna

Potřebujete pomoct?

Napište mi na pavlina@onegirlontheway.com

Kontakt | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky